The Ritual of Jing - Gåvoset Medium
För henne & honom
The Ritual of Jing har inspirerats av den traditionella kinesiska filosofin jing som representerar lugn, stillhet och frid. Berikat med helig lotus och jujubär, samt med doft av lavendel och heligt trä.
Detta set innehåller: Duschskum 200 ml, kroppsskrubb 125 g, kroppskräm 100 ml, doftstickor 70 ml
Gåvosetet är inslaget i en exklusiv, miljövänlig förpackning som kan sparas och användas som förvaringsask
Minsta beställningsantal 5 set
Är du intresserad av att köpa denna produkt? Kontakta gärna oss så hjälper vi dig! 033-44 44 55, [email protected]
Mickson Företagsreklam AB har sedan starten 1994 inriktat sig på att vara din totalleverantör av profilkläder och profilreklam.
Vi har ett brett urval av produkter. I vårt sortiment ingår giveaways, kläder, pennor, väskor m.m. Vi ombesörjer applikation i form av bl.a. brodyr, screentryck, tampotryck och gravyr.
Mickson Företagsreklam AB
Vegagatan 19
506 35 Borås

