Nordic Sense Glassmaskin
Med Nordic Sense Glassmaskin behöver ni inte välja en smak, med denna kan ni göra en varsin smak samtidigt. Glassmaskinen har en kapacitet på 2x500ml, vilket gör det enkelt att göra två separata portioner samtidigt. Ställ kopparna i frysen 8-12 timmar så att det ör redo när glassuget slår till. Häll i glassmeten, sätt på locket och låt maskinen röra i 15-20 minuter- sedan är den hemgjorda glassen klar att servera.
Levereras i butiksförpackning
Rek. butikspris 899:-
Önskas inslagning tillkommer 30:-/st
Mickson Företagsreklam AB har sedan starten 1994 inriktat sig på att vara din totalleverantör av profilkläder och profilreklam.
Vi har ett brett urval av produkter. I vårt sortiment ingår giveaways, kläder, pennor, väskor m.m. Vi ombesörjer applikation i form av bl.a. brodyr, screentryck, tampotryck och gravyr.